06-05-2017 - The Dutch Obedience Society

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

06-05-2017

Wedstrijden > Uitslagen

Uitslagen Obedience wedstrijd te Axel
 
Pre-Beginners: Judge: Ivonne van der Meer  Steward: Ankie Houthuis
Alleen training
 
Beginners: Judge: Rob Summerfield  Steward: Greet Vink
1. Els de Waal & Xouma Romani (Briard)
2. Kelly Mergits & Outlaw of Albions March (Border Collie)
3. Brigitta van Oevelen & Red Red Red of Free Spirit (Australian Shepherd)
 
Novice:  Judge: Isabella van Damme  Steward: Joop Gijs
1. Els de Waal & Xouma Romani (Briard)
2. Loes Houmes & Seven de Bruine Buck (Groenendaeler)
3. Ingrid Eekman & Borders for Joy Never give up Met@l (Border Collie)
4. Elly Kooijman & Calvin (Border Collie)
5. Ankie Houthuis & Round Robin Mac Gyver (Border Collie)
6. Ankie Houthuis & Nice of you to come bye Lucky Switch (Border Collie)
 
Class "A":  Judge: Ivonne van der Meer   Steward: Hans Bilius
1. Anja de Pagter & Borders for Joy Maggi (Border Collie)
2. Pleun van der Ster & One of a Kind Yennah of Albions March (Border Collie)
3. Sandra Pierson & Gowah of Wendevick Home (Border Collie)
4. Ingrid Eekman & Borders for Joy Never give up Met@l (Border Collie)
5. Christina Decuypere & Gamesome Gemmacara (Australian Shepherd)
 
Class "B":  Judge: Rob Summerfield  Steward: Ellen Reijenga
1. Tiny Bouchaut & Razzle Dazzle (Border Collie)
2. Rineke Smit & Robberdebobski Ascensionday Present (Working Sheepdog)
3. Ton van Santen & Clan of Stork's Jaguar (Bearded Collie)
4. Rineke Smit & Samantha van Bergentheim (Working Sheepdog)
 
Class"C":   Judge: Rob Summerfield  Steward: Sandra Pierson
1. Isabella van Damme & Absolutely Fabulous Biene (Working Sheepdog)
2. Angela Kroon & Absolutely Groovy ( Working Sheepdog)
3. Marian de Jong & Borders for Joy It's me Charley (Border Collie)
4. Greet Vink & Kyrill van Berlare (Border Collie)
5. Mia Bosschaart & Abfab Yukon (Working Sheepdog)
6.  Marianne van der Ster & Amazing Yoda of Albion's March (Border Collie)
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu