07-05-2016 - The Dutch Obedience Society

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

07-05-2016

Wedstrijden > Uitslagen > 2016


Uitslagen Obedience wedstrijd te Axel
 
Pre-Beginners:   Judge: Heather Sheppard   Steward: Ellen Reijenga
1. Patrick van der Aa & Pino (Berner Sennenhond)
2. Trui Calis & Ridde Rika van de Zwarte Bellen Hoeve (Kooikerhondje)

Beginners:  Judge: Dale Fraser   Steward: Tiny Bouchaut
1. Lisa Theunis & Cooper van het Hydepark (Duitse Herder)
2. Els de Waal & Xouma Romani (Briard)
3. Patrick van der Aa & Pino (Berner Sennenhond)
4. Loes Houmes & Seven de Bruine Buck (Groenendaeler)
5. Anita van Gijzen & Old Cross Guns Stirs the Soul (Staffordshire Bullterrier)

Novice:  Judge: Heather Sheppard   Steward: Ellen Reijenga
1. Joop Gijs & Meg (Border Collie)
2. Tim Enkelmann & Independent Spirit’s Grace (Mechelse Herder)
3. Loes Houmes & Seven de Bruine Buck (Groenendaeler)
4. Christina Decuypere & Gamesome Gemmacara (Australian Sheppard)
5. Ankie Houthuis & Round Robin Mac Gyver (Border Collie)
6. Martine Verhoeven & Silent Dreams Napayshni (Border Collie)

Class "A":  Judge: Dale Fraser   Steward: Rick van Veeren
1. Guus Scholten & Halligalli Moviestar (Working Sheepdog)
2. Joop Gijs & Meg (Border Collie)
3. Sandra Pierson & Gowah of Wendevick Home (Border Collie)
4. Anja de Pagter & Olympic Eyes Offa from Let’s Border (Border Collie)
5. Ton van Santen & Clan of Stork’s Jaguar (Bearded Collie)
6. Anja de Pagter & Borders for Joy Maggi (Border Collie)

Class "B":  Judge: Heather Sheppard   Steward: Isabella van Damme
1. Guus Scholten & Halligalli Moviestar (Working Sheepdog)
2. Margreet Mijnsbergen & Djinga from the Go-Getters (Golden Retriever)
3. Sandra Pierson & Gowah of Wendevick Home (Border Collie)
4. Natalie Knaack-Enkelmann & Independant Spirit’s Kentucky (Mechelse Herder)
5. Ton van Santen & Clan of Stork’s Jaguar (Bearded Collie)

Class "C":   Judge: Dale Fraser   Steward: Sandra Pierson
1. Guus Scholten & Danesway Duet (Working Sheepdog)
2. Angela Kroon & Absolute Groovy (Working Sheepdog)
3. Mia Bosschaart & Abfab Yukon (Working Sheepdog)
4. Elly Kooiman & Round Robin Ghalib (Border Collie)
5. Isabella van Damme & Absolutely Fabulous Biene (Working Sheepdog)
6. Anda de Baerdemaeker & Fjurdyhoeve Justvivid (Border Collie)


Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu