08-08-2015 - The Dutch Obedience Society

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

08-08-2015

Wedstrijden > Uitslagen > 2015

Uitslagen Obedience wedstrijd te Schiedam
  
Pré-beginners:   Judge: Karola Beckers    Steward: Kelly Mergits
1. Gerard Rietjens met Song of Sky you'll be in my heart (Border Collie)
2. Natascha Peiz met Frida (Rhodesian Ridgeback)
3. Anita van Gijzen met Old Cross Guns Stirs the Soul (Staffordshire Bull Terrier)

Beginners:  Judge: Marianne van der Ster   Steward: Pleun van der Ster
1. Kordula Bredenbals met Realy Real Kissing Baron (Australian Shepherd)
2. Anna Rötzheim met Bella met Strepen (Hollandse Herder)
3. Floor Breedveld-Keuning met Kia (Border Collie)
4. Anita van Gijzen met Old Cross Guns Stirs the Soul (Staffordshire Bull Terrier)
5. Floor Breedveld-Keuning met Dreaming of you Monza (Border Collie)

Novice:  Judge: Ivonne van der Meer    Steward: Isabella van Damme
1. Natalie Knaack-Enkelmann met Independent Spirit's Kentucky (Mechelse Herder)
2. Joop Gijs met Meg (Border Collie)
3. Petra Mostert met Breezy Thorn Valley Hockey Star (Australian Shepherd)
4. Kordula Bredenbals met Realy Real Kissing Baron (Australian Shepherd)
5. Tim Enkelmann met Independent Sprit's Grace (Mechelse Herder)
6. Sandra Pierson met Gowah of Wendevick Home (Boeder Collie)

Class "A":   Judge: Karin Stegmeijer    Steward: Hans Bilius
1. Sandra Pierson met Gowah of Wendevick Home (Boeder Collie)
2. Natalie Knaack-Enkelmann met Independent Spirit's Kentucky (Mechelse Herder)
3. Joop Gijs met Meg (Border Collie)
4. Trudy Groenenboom met Abfab so Cheeky (Working Sheepdog)
5. Eric Kerkhof met Cox vom Wittegrund (Hovawart)
6. Ton v. Santen met Clan of Stork's Jaguar (Bearded Collie)

Class "B":  Judge: Cees Groen    Steward: Annemarie Ibelings
1. Margreet Mijnsbergen met Djinga from the Go-Getters (Golden Retriever) 
2. Trudy Groenenboom met Abfab so Cheeky (Working Sheepdog) 

Class"C":   Judge: Ivonne van der Meer    Steward: Karen Selhorst
1. Marianne v.d. Ster met Amazing Yoda of Albion´s March (Border Collie)
2. Mia Bosschaart met Abfab Yukon (Working Sheepdog)
3. Greet Vink met Kyrill v. Berlaere (Border Collie)
4. Cees Groen met Nice of you to come bye Keen Kite (Border Collie)
5. Guus Scholten met Danesway Duet (Working Sheepdog)
 
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu