10-01-2015 - The Dutch Obedience Society

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

10-01-2015

Wedstrijden > Uitslagen > 2015

 
 
 
 
 
Uitslagen Obedience wedstrijd te Kerkwijk

 
Pre-Beginners:    Keurmeester: Ivonne van der Meer   Steward: Anja de Pagter
 
1. Loes Houmes met Seven de Bruine Buck (Groenendaeler)
 
2. Els de Waal met Xouma Romani (Briard)
3. Floor Breedveld-Keuing met Kia (Border Collie)
4. Brigitta van Oevelen met Tougher Than The Rest of Free Spirit (Australian Shepherd)

 
Beginners:    Keurmeester: Paul Spowige   Steward: Eric Kerkhof
 
1. Karl van den Bosch met Ink of Maranns Home (Border Collie)
 
2. Els de Waal met Xouma Romani (Briard)
3. Loes Houmes met Seven de Bruine Buck (Groenendaeler)
4. Floor Breedveld-Keuing met Chevy (Kruising)
5. Ingrid Eekman met Borders for Joy never give up Met@l (Border Collie)
 
6. Brigitta van Oevelen met Tougher Than The Rest of Free Spirit (Australian Shepherd)
 

Novice:   Keurmeester: Janet Oliver  Steward: Cees Groen
 
1. Monique Barten met Zeno Joy's Shadow van Loil's Bosslag (Border Collie)
2. Karola Beckers met Midnight Star You'll be in my Heart (Border Collie)
 
3. Frans de Groot met Cayen (Golden Retriever)
 
4. Christina Decuypere met Gamesome Gemmacara (Australian Shepherd)
 
 
Klas "A":   Keurmeester: Paul Spowage    Steward: Hans Bilius
 
1. Trudy Groenenboom met Abfab so Cheeky (Working Sheepdog)
2. Christine Pestka met Dumf an Galwy Jefferson "Joris" (Border Collie)
3. Rick v. Veeren met Deltamadog Dragon Attack (Border Collie)
 
4. Frans de Groot met Cayen (Golden Retriever)
 
5. Monique van Urk met MollynRio's special Jon T (Working Sheepdog)
 
6. Mieke Peynaerts met Swifty (Border Collie)
 
 
Klas "B":   Keurmeester: Paul Spowage   Steward: Ellen Reijenga
 
1. Anda de Baerdemaeker met Fjurdyhoeve Justvivid (Border Collie)
 
2. Angela Kroon met Absolute Groovy (Working Sheepdog)
 
3. Margreet Mijnsbergen met Djinga from the Go-Getters (Golden Retriever)
4. Mieke Peynaerts met Swifty (Border Collie)
 
 
Klas "C":   Keurmeester: : Janet Oliver   Steward: Inge de Graauw
 
1. Guus Scholten met Danesway Duet (Border Collie)
2. Cees Groen met Nice of you to come bye Keen Kite (Border Collie)
3. Christine Pestka met Argo (Border Collie)
4. Bernou ter Voorde met Namaste Hope of Lizzy(Border Collie)
 
5. Mia Bosschaart met Abfab Yukon (Working Sheepdog)
6. Ellen Reijenga met Borders for Joy Lost for Words (Border Collie)                                         x

Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu