12-07-2015 - The Dutch Obedience Society

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

12-07-2015

Wedstrijden > Uitslagen > 2015

Uitslagen Obedience wedstrijd te Schiedam
  
Pré-beginners:   Keurmeester: José Flierman    Steward: Marianne v.d. Ster
1. Brenda Botermans met From Dutch Pepper Twisting Timber (Border Collie)
2. Hanny Bouter met Zippy (Staffordshire Bull Terrier)
3. Hanny Bouter met Bones (StaffordshireBull Terrier)

Beginners:  
 Keurmeester: Martine Verhoeven   Steward: Karen Selhorst
1. Petra Mostert met Breezy-Thorn Valley Hockey Star (Australian Shepherd)
2. Brenda Botermans met From DutchPepper Twisting Timber (Border Collie)
3. Hanny Bouter met Bones (Staffordshire Bull Terrier)
4. Hanny Bouter met Zippy (Staffordshire Bull Terrier)
5. Willem v.d. Meent met Silverwoods Pride Diesel (Border Collie)
6. Marianne v. Haarlem me
t Breezy Thorn Valley Blue Line Shot (Australian Shepherd)

Novice:  
Keurmeester: Monique v. Urk    Steward: Claudia Leijs
1. Karen Selhorst met Dylan (Australian Shepherd)
2. Natalie Knaack-Enkelmann met Independent Spirit's Kentucky (Malonois)
3. Tim Enkelmann met Ashanti (Malinois)
4. Rineke Smit met Samantha v. Bergentheim (Working Sheepdog)
5. Greet Vink met Candlewind TwoSpots (Border Collie)
6. Sandra Tournaye met Canen Little Miss Giggles (Border Collie)

Klas "A":  
 Keurmeester: Martine Verhoeven    Steward: Hans Bilius
1. Monique v. Urk met Molly'nRio's Special JonT (Working Sheepdog)
2. Sandra Pierson met Gowah of Wendevick Home (Boeder Collie)
3. Josè Flierman met Beautiful Day's Dazzling Loox (Border Collie)
4. Ton v. Santen met Clan of Stork's Jaguar (Bearded Collie)
5. Claudia Leijs met Silverwoods Pride Ice (Border Collie)
6. Sandra Tournaye met Canen Little Miss Giggles (Border Collie)

Klas "B":  
Keurmeester: Cees Groen    Steward: Annemarie Ibelings
1. Christine Pestka met Dumf and Galwy Jefferson (Border Collie)
2. Esther Brouwer met Best Fellow Kiefer of Clover Corner (Border Collie)

Klas"C":  
 Keurmeester: Trudy Groenenboom    Steward: Nele Weber
1. Angela Kroon met Absolute Groovy (Working Sheepdog)
2. Gwen Griffioen met Sergeant Filou (Groenendaeler)
3. Christina Pestka met Argo (Border Collie)
4. Ivonne v.d. Meer met AbFab Irausquinn (Working Sheepdog)
5. Annemarie Ibelings met Absolutely Fabulous Phoebe (Working Sheepdog)
6. Greet Vink met Kyrill v. Berlaere (Border Collie)

Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu