13-09-2015 - The Dutch Obedience Society

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

13-09-2015

Wedstrijden > Uitslagen > 2015

Uitslagen Obedience wedstrijd te Windach
  
Pré-beginners:   Judge: Neil Short    Steward: Monika Schmidt
1. Vera Hahn met Gordon vom Ettikogarte "Gordon" (Border Collie)
2. Birgit Gragober met Agilis Cadbury "Smokey" (Papillon)
3. Daniela Sirch met Zecke von der Gewürzwiese "Zecke" (Duitse Herder)
4. Angelika Zoller met Kukaylans OZ Frappuccino Caramel-Z "Zora" (Border Collie)
5. Birgit Gragobermet Australis Hamilton Dream  "Tom" (Border Collie)
6. Verena Meier met Takoda's Dyami "Blue" (Australian Shepherd)

Beginners:  Judge: Susi Huber   Steward: Barbara Schwaiger
1. 
Uta Hiller met Vianni vom Solscheid "Vianni" (Airdale Terrier)
2. Uta Hiller met Bisquit (Kruising)
3. Birgit Gragober met Agilis Cadbury "Smokey" (Papillon)
4. Monika Schmidt met I be Happy "Happy" (Border Collie)
5.Angelika Zoller met Kukaylans OZ Frappuccino Caramel-Z "Zora" (Border Collie)
6. Vera Hahn met Gordon vom Ettikogarte "Gordon" (Border Collie)
 
Novice:  Judge: Neil Short   Steward: Bettina Neuss
1. 
Susi Huber met Extra Hot Aconcagua "Julie" (Border Collie)
2. Brigitte Fischer met Deacy von der Glacis "Deacy" (Duitse Herder)
3. Kerstin Vogel met Longhills Beauty Annie My Love "Frieda" (Border Collie)
4. Daniela Sirch met Zecke von der Gewürzwiese "Zecke" (Duitse Herder)
5. Gabriele Recker met Irish Rose vom Erkelenzer Land "Fiamma" (Sheltie)
6. Vera Hahn met Gordon vom Ettikogarte "Gordon"  (Border Collie)

Class "A":   Judge: Susi Huber     Steward: Suvi Koljonen
1. 
Bettina Neuss Chihiro des Chiens de Travail "Chi" (Mechelse Herder)
2. Uta Hiller met Bisquit (Kruising)
3. Barbara Schwaiger met Columbia of Peat Counti "Sisi" (Sheltie)
4. Gabriele Recker met Irish Rose vom Erkelenzer Land "Fiamma" (Sheltie)
5. Sabrina Mendlik met Zoe vom Wooly-Lamahof (Australian Shepherd)
6. Christina Rümmer met Smale Glenfiddich "Glen" (Labrador)

Class "B":  Judge: Neil Short    Steward: 
Christina Rümmer
1. Sandra Rohrer met I'm freezing vom Chiemgauer Länchen "Freez" (Border Collie)
 
Class"C":   Judge: Neil Short   Steward: Christina Rümmer
1. 
Sandra Rohrer met I'm freezing vom Chiemgauer Länchen "Freez" (Border Collie)
2. Bettina Neuss met Akira (Labrador)

 
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu