19-09-2015 - The Dutch Obedience Society

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

19-09-2015

Wedstrijden > Uitslagen > 2015

Uitslagen Obedience wedstrijd te Schiedam
  
Pré-beginners:   Judge: Jenke Labots     Steward: Isabella van Damme
1. Judith Raes met Luuk v. Esblokhof (Duitse Herder)
2. Beate Faust met Hera vom roten Milan (Mechelse Herder)
3. Alexa Wunch met Brooke (Australian Cattle Dog)
4. Heidi Waelkens met Parri Durung Ghinjo (Oud Duitse Herdeshond)
5. Anita van Gijzen met Old Cross Guns Stirs the Soul (Staffordshire Bull Terrier)
 
Beginners:  Judge: Greet Vink   Steward: Monique Barten
1. Judith Raes met Luuk v. Esblokhof (Duitse Herder)
2. Loes Houmes met Seven de Bruine Buck (Groenendaeler)
3. Alexa Wunch met Brooke (Australian Cattle Dog)
4. Gerard Rietjens met Song of Sky you'll be in my heart (Border Collie)
5. Beate Faust met Hera vom roten Milan (Mechelse Herder)
6. Anita van Gijzen met Old Cross Guns Stirs the Soul (Staffordshire Bull Terrier)

Novice:  Judge: John Higgins    Steward: Kelly Mergits
1. Tim Enkelmann met Independent Sprit's Ashanti (Mechelse Herder)
2. Susi Huber met Extrahot Aconcagua (Border Collie)
3. Petra Mostert met 
Breeze Thorn Valley Hockey Star (Australian Shepherd)
4. José Flierman met Beautiful Day's Dazzling Loox (Border Collie)
5. Sandra Noh met Darjeeling's Onyx (Border Collie)
6. Joop Gijs met Meg (Border Collie)

Class "A":   Judge: Lou Holmes    Steward: Hans Bilius
1. Trudy Groenenboom met Carishill Banque (Golden Retriever)
2. Christina Rümmer met Smale Glenfiddich (Labrador)
3. Ingrid Eekman met Borders for Joy never give up Met@l (Border Collie)
4. Joop Gijs met Meg (Border Collie)
5. Natalie Knaack-Enkelmann met Independent Spirit's Kentucky (Mechelse Herder)
6. Sandra Noh met Darjeeling's Onyx (Border Collie)

Class "B":  Judge: Lou Holmes    Steward: Christina Rümmer
1. Tiny Bouchaut met Razzle Dazzle (Border Collie)
2. Karin Spanhaak met Neo Lester v. Caya´s Home (Bouvier des Flandres)
3. Trudy Groenenboom met Abfab so Cheeky (Working Sheepdog) 
4. Rineke Smit met Robberdebobski Ascensionday Present (Working Sheepdog)
5. Ingrid Eekman met Borders for Joy never give up Met@l (Border Collie)
 
Class"C":   Judge: John Higgins    Steward: Neil Lowndes
1. Mia Bosschaart met Abfab Yukon (Working Sheepdog)
2. Annemarie Ibelings met Absolutely Fabulous Phoebe (Working Sheepdog)
3. Angela Kroon met Absolute Groovy (Working Sheepdog)
4. Inge de Graauw met Borders for Joy Infinite Fidelity (Border Collie)
5. Greet Vink met Kyrill v. Berlaere (Border Collie)
6. Anja de Pagter met Paddington Brown from Let´s Border (Border Collie)
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu