20-06-2015 - The Dutch Obedience Society

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

20-06-2015

Wedstrijden > Uitslagen > 2015

Uitslagen Obedience wedstrijd te Schiedam
  
Pre-Beginners:    Keurmeester: Martine Verhoeven    Steward: Karl van den Bosch
1. Anna Rtzheim met Bella met Strepen (Hollandse Herder)
2. Gerard Rietjens met Song of Sky you'll be in my heart (Border Collie)
3. Yoicka Schelfhout met Cathy Lucky one vom Heiligenblut (Shetland Sheepdog)
 
Beginners:    Keurmeester: Rick van Veeren    Steward: Esther Brouwer
1. Petra Mostert met Breezy Thorn Valley Hockey Star (Australian Shepherd)
2. Floor Breedveld-Keuning met Kia (Border Collie)
3. Gerard Rietjens met Song of Sky you'll be in my heart (Border Collie)
4. Floor Breedveld-Keuning met Dreaming of you Monza (Border Collie)
 
Novice:   Keurmeester: Hillary Curtis  Steward: Claudia Leijs
1. Gerda v.d. Pluym met Quincy (Berner Sennenhond) 
2. José Flierman met Beautiful Day's Dazzling Loox (Border Collie)
3. Sandra Pierson met Gowah of Wendevick Home (Border Collie)
4. Petra Mostert met Breezy Thorn Valley Hockey Star (Australian Shepherd)
5. Natalie Knaack-Enkelmann met Independent Spirit's Kentucky (Mechelse Herder)
6. Ankie Houthuis met Round Robin Mac Gyver (Border Collie)
 
Klas "A":   Keurmeester: Hillary Curtis   Steward: Hans Bilius
1. Claudia Leijs met Silverwoods Pride Ice (Border Collie)
2. Trudy Groenenboom met Abfab so Cheeky (Working Sheepdog)
3. Trudy Groenenboom met Carishill Banque (Golden Retriever)
4. José Flierman met Beautiful Day's Dazzling Loox (Border Collie)
5. Karin Spanhaak met Neo Lester v. Caya´s Home (Bouvier des Flandres)
6. Karl van den Bosch met Ink of Maranns Home (Border Collie)
 
Klas "B":   Keurmeester: Kit Clow    Steward: Annemarie Ibelings
1. Trudy Groenenboom met Carishill Banque (Golden Retriever)
2. Karin Spanhaak met Neo Lester v. Caya´s Home (Bouvier des Flandres)
3. Margreet Mijnsbergen met Djinga from the Go-Getters (Golden Retriever) 
4. Rick v. Veeren met Deltamadog Dragon Attack (Border Collie)
 
Klas "C":   Keurmeester: Kit Clow  Steward: José Flierman
1. Guus Scholten met Danesway Duet (Working Sheepdog) 
2. Angela Kroon met Absolute Groovy (Working Sheepdog)
3. Greet Vink met Kyrill van Berlare (Border Collie)
4. Jenke Labots met Joyful Stepping van Benvenida's Joy (Border Collie)
5. Cees Groen met Nice of you to come bye Keen Kite (Border Collie)
6. Inge de Graauw met Borders for Joy Infinite Fidelity (Border Collie)

Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu