21-03-2015 - The Dutch Obedience Society

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

21-03-2015

Wedstrijden > Uitslagen > 2015

Uitslagen Obedience wedstrijd te Kerkwijk
 
Pre-Beginners:    Keurmeester: Ellen Reijenga     Steward: Margreet Mijnsbergen
1. Els de Waal met Xouma Romani (Briard)
2. Floor Breedveld-Keuning met Kia  (Border Collie)
3. Floor Breedveld-Keuning met Dreaming of you Monza (Border Collie)
4. Brigitta van Oevelen met Tougher Than The Rest of Free Spirit (Australian Shepherd)
5. Brenda Botermans met Dutch Pepper Twisting Timber (Border Collie)
 
Beginners:    Keurmeester: Greet Vink    Steward: Annemarie Ibelings
1. Ingrid Eekman met Borders for Joy never give up Met@l (Border Collie)
2. Petra Mostert met Breezy Thorn Valley Hockey Star (Australian Shepherd)
3. Rob Vandenberg met Matika Silverwood's Pride Zeta (Border Collie)
4. Marianne v. Haarlem met Breezy Torn Valley Blue Line Shot  (Australian Shepherd)
5.  Floor Breedveld-Keuning met Kia  (Border Collie)
6. Els de Waal met Xouma Romani (Briard)

Novice:   Keurmeester: Pat Thompson  Steward: Hans Bilius
1. Karl van den Bosch met Ink of Maranns Home (Border Collie)
2. Karen Selhorst met Dylan (Australian Shepherd)
3. Gerda v.d. Pluym met Quincy (Berner Sennenhond)
4. Petra Mostert met Breezy Thorn Valley Hockey Star (Australian Shepherd)
5. Monique Deugd met Oberon Breezy Thorn Valley (Australian Shepherd)
6. Ingrid Eekman met Borders for Joy never give up Met@l (Border Collie)
 
Klas "A":   Keurmeester: Anette Dowd   Steward: Bernou ter Voorde
1. Rick v. Veeren met Deltamadog Dragon Attack (Border Collie)
2. Claudia Leijs met Silverwoods Pride Ice (Border Collie)
3. Karl van den Bosch met Ink of Maranns Home (Border Collie)
4. Margreet de Kleer met Dave van de Vrundenhoeve (Border Collie)
5. Rineke Smit met Robberdebobski Ascensionday Present (Working Sheepdog)
6. Sandra Pierson met Gowah of Wendevick Home (Border Collie)
 
Klas "B":   Keurmeester: Pat Thompson    Steward: Sue Luce
1.  Esther Brouwer met Best Fellow Kiefer of Clover Corner (Border Collie)
2.  Margreet Mijnsbergen met Djinga from the Go-Getters (Golden Retriever) 
3.  Claudia Leijs met Silverwoods Pride Ice (Border Collie)
 
Klas "C":   Keurmeester: Anette Dowd   Steward: Sue Luce
1. Marianne v.d. Ster met Amazing Yoda of AlbionĀ“s March (Border Collie)
2. Ellen Reijenga met Borders for Joy Lost for Words (Border Collie)
3. Annemarie Ibelings met Absolutely Fabulous Phoebe (Working Sheepdog)
4. Mia Bosschaart met Abfab Yukon (Working Sheepdog)
5. Karin Stegmeijer met Absolutely Fabulous McCay (Working Sheepdog)
 
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu