21-08-2016 - The Dutch Obedience Society

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

21-08-2016

Wedstrijden > Uitslagen > 2016

 
Uitslagen Obedience wedstrijd te Kerkwijk

Pre-Beginners:  Judge: Rob Summerfield    Steward: Anita van Gijzen
1. Jana Thiel & Kobe (Australian Shepherd)
2. Chantal Schade & Corroboree Cairan (Australian Kelpie)
2. Chantal Huys &  Kaeli (Tervuerense Herder)

Beginners:  Judge: Martine Verhoeven    Steward: Steven
1. Chantal Schade & Corroboree Cairan (Australian Kelpie)
2. Kirstin Niedersteschee & On my own limited edition Logan (Border Collie)
3. Jana Thiel & Kobe (Australian Shepherd)
4. Anita van Gijzen & Old Cross Guns Stirs the Soul (Staffordshire Bull Terrier)
5. Gerard Rietjens & Song of Sky you'll be in my heart (Border Collie)

Novice:  Judge: Rob Summerfield   Steward: Bianca Gerritse
1. Christina Rümmer & Smale Glenfiddich (Labrador)
2. Yvonne van Alphen & Obi van 't Biks Huiske (Border Collie)
3. Susi Huber & Extrahot Aconcagua (Border Collie)
4. Karen Selhorst & Dylan (Australian Shepherd)
5. Sandra Noh & Darjeeling's Onyx (Border Collie)
6. Ankie Houthuis & Round Robin Mac Gyver (Border Collie)
 
Class "A":  Judge: Sarah Connell   Steward: Esther Brouwer
1. Martin Brouwer & Ariomchic Lewizz (Border Collie)
2. Christina Rümmer & Smale Glenfiddich (Labrador)
3. Monique Barten & Zeno Joy's Shadow van Loil's Bosslag (Border Collie)
4. Joop Gijs & Meg (Border Collie)
5. Ankie Houthuis & Nice of you to come bye Lucky Switch (Border Collie)
6. Susi Huber & Extrahot Aconcagua (Border Collie)

Class "B":  Judge: Rob Summerfield   Steward: Annemarie Ibelings
1. Joop Gijs & Meg (Border Collie)
2. Petra Mostert & Breezy Thorn Valley Hockey Star (Australian Shepherd)
3. Sandra Noh & Darjeeling's Onyx (Border Collie)
4. Anja de Pagter & Borders for Joy Make my day Maggi (Border Collie)
5. Sandra Pierson & Gowah of Wendevick Home (Border Collie)

Class"C":   Judge: Sarah Connell   Steward: Martin Brouwer
1. Angela Kroon & Absolute Groovy (Working Sheepdog)
2. Natalie Knaack-Enkelmann & Independent Spirit's Kentucky (Mechelse Herder)
3. Christine Pestka & Argo (Border Collie)
4. Annemarie Ibelings & Absolutely Fabulous Phoebe (Working Sheepdog)
5. Gwen Griffioen & Sergant Filou (Groenendaeler)
6. Anja de Pagter & Paddington Brown from Let´s Border (Border Collie)

Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu