21-10-2017 - The Dutch Obedience Society

Ga naar de inhoud

21-10-2017

Wedstrijden > Uitslagen

 Uitslagen Obedience wedstrijd DogCenter Kerkwijk
 
Beginners:  Judge: Jo Neal  Steward: Ankie Houthuis
1. Chantal Huys & Kaelie of the working Joy (Tervuerense Herder)
2. Brigitta van Oevelen & Tougher Than The Rest of Free Spirit (Australian Shepherd)
3. Brigitta van Oevelen & Red, Red, Red of Free Spirit (Australian Shepherd)
 
Novice:  Judge: Jane Bint  Steward: Isabella van Damme
1. Bianca v.d. Post & My Precious Romy Dinky/di/Dutch (Australian Kelpie)
2. Karen Selhorst & Dylan (Australian Shepherd)
3. Gerard Rietjens & Song of Sky you'll be in my heart (Border Collie)
4. Marianne v. Haarlem & Breezy Torn Valley Blue Line Shot  (Australian Shepherd)
5. Ankie Houthuis & Round Robin Mac Gyver (Border Collie)
6.  Ankie  Houthuis & Nice of you to come bye Lucky Switch (Border Collie)
 
Class "A":  Judge: Jo Neal  Steward: Hans Bilius
1. Susi Huber & Extrahot Aconcagua (Border Collie)
2. Christina Rümmer & Smale Glenfiddich (Labrador)
3. Karen Selhorst & Dylan (Australian Shepherd)
4. Martine Verhoeven & Silent Dreams Napayshni (Border Collie)
5. Monique Barten & Zeno Joy's Shadow van Loil's Bosslag (Border Collie)
6. Marja van Eck & Robrensis Hamony (Shetland Sheepdog)
 
Class "B":  Judge: Jo Neal  Steward: Melissa Vercauter
1. Rineke Smit & Robberdebobski Ascensionday Present (Working Sheepdog)
2. Tiny Bouchaut & Razzle Dazzle (Border Collie)
 3. Monique Barten & Zeno Joy's Shadow van Loil's Bosslag (Border Collie)
4. Ton van Santen & Clan of Stork's Jaguar (Bearded Collie)
 
Class"C":   Judge: Jane Bint  Steward: Esther Brouwer
1. Karin Stegmeijer & Absolutely Fabulous McCay (Working Sheepdog)
2. Angela Kroon & Absolute Groovy (Working Sheepdog)
3. Christine Pestka & Argo (Border Collie)
4. Greet Vink & Candlewind Two Spots (Border Collie)
5. Greet Vink & Kyrill van Berlare (Border Collie)
6. Anja de Pagter & Paddington Brown from Let´s Border (Border Collie)
Terug naar de inhoud