25-09-2016 - The Dutch Obedience Society

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

25-09-2016

Wedstrijden > Uitslagen > 2016

 
Uitslagen Anniversary show te Ansbach

Pre-Beginners:  Judge: Natalie Knaack-Enkelmann Steward: Peter Niklas
1. Helga Dorsch & Wide Awake´s Golden Peanut (Australian Shepherd mini)
2. Manuela Obermeier & Steinhögl's Siri "Taya" (Australian Shepherd)
3. Lisa Scheubeck & Lex vom Treffenwald (Airedale Terrier)
4. Christine Derka & A. J. Sano Senco Belenco (Border Collie)
5. Steffi Nigl & Daron von der Glacis (German Shepherd)

Beginners:  Judge: Martine Verhoeven   Steward: Hans Bilius
1. Carolin Ellerhausen & Fellowscreek Gingers Red Final "Scarlett" (Australian Shepherd)
2. Jacqueline Rüdiger & Fagelsjöns Fixa (Nova Scotia Duck Tolling Retriever )
3. Lisa Scheubeck & Lex vom Treffenwald (Airedale Terrier)
4. Peter Larsen & Blia von der Bergstätte (Duitse Herder)
5. Brigitte Fischer & Deacy von der Glacis (German Shepherd)
6. Steffi Hindorf & Lexi (Australian Shepherd)

Novice:  Judge: Bettina Neuss   Steward: Christina Rümmer
1. Susi Huber & Extrahot Aconcagua "Julie" (Border Collie)
2. Monika Schmidt & I Am Happy Aus Der Alten Noris (Border Collie)
3. Carolin Ellerhausen & Fellowscreek Gingers Red Final "Scarlett" (Australian Shepherd)
4. Julia Berndt & Asiza Niwinka Sibin "Havanna" (Smooth Collie)
5. Monica Schmidt & Ally von der Mückenheide (Border Collie)
6. Peter Niklas & Corazon de la Hacienda Pura Vida (Tervueren)

Class "A":  Judge: Neil Lowndes Steward: Ellen Reijenga
1. Monika Schmidt & I Am Happy Aus Der Alten Noris (Border Collie)
2. Anja de Pagter & Borders for Joy Make my day Maggi (Border Collie)
3. Barbara Schwaiger & Columbia of Peat Counti "Sisi" (Shetland Sheepdog)
4. Uta Hiller & Vianni vom Solscheid (Airdale Terrier)
5. Julia Berndt & Asiza Niwinka Sibin "Havanna" (Smooth Collie)
6. Wera Hahn & Gordon vom Ettikogarten (Border Collie)

Class "B":  Judge: Dominique Günther Steward: Tim Enkelmann
1. Bettina Neuss & Chihiro des Chiens de Travail (Mechelse herder)
2. Dorte Henriksen & Fillow vom Weideland (Border Collie)
3.Barbara Schwaiger & Columbia of Peat Counti "Sisi" (Shetland Sheepdog)
4. Wera Hahn & Gordon vom Ettikogarten (Border Collie)
5. Peter Niklas & Anou vom Eifelsteig (Tervueren)

Class"C":   Judge: Neil Lowndes  Steward: Peter van de Velde
1. Dominique Günther & de risan Extra Hot “Spice” (Border Collie)
2. Sandra Rohrer & I'm freezing vom Chiemgauer Länchen "Freez" (Border Collie)
3. Wera Hahn & Gordon vom Ettikogarten (Border Collie)
4. Anja de Pagter & Paddington Brown from Let´s Border (Border Collie)
5. Ivonne van der Meer & Abfab Irausquinn (Working Sheepdog)
6. Natalie Knaack-Enkelmann & Independent Spirit's Kentucky (Mechelse Herder)

Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu