26-03-2016 - The Dutch Obedience Society

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

26-03-2016

Wedstrijden > Uitslagen > 2016


Uitslagen Obedience wedstrijd te Kerkwijk

Pré-beginners:   Judge: Greet Vink   Steward: Anita van Gijzen
1. Birgit Funk & Sporty Springers Jester Cap (Eng. Springer Spaniel)
2. Yvonne van Alphen & Obi van 't Biks Huiske (Border Collie)
3. Birgit Funk & Sporty Springers Fireworx by Laurin (Eng. Springer Spaniel)

Beginners:  Judge:  Esther Brouwer    Steward: Monique Barten
1. Yvonne van Alphen & Obi van 't Biks Huiske (Border Collie)
2. Birgit Funk & Sporty Springers Fireworx by Laurin (Eng. Springer Spaniel)
3. Birgit Funk & Sporty Springers Jester Cap (Eng. Springer Spaniel)
4. Christina Rümmer & Smale Glenfiddich (Labrador)
5. Anna Rötzheim & Bella met Strepen (Hollandse Herder)
6. Brigitta van Oevelen & Tougher Than The Rest of Free Spirit (Australian Shepherd)

Novice:  Judge: Janice Woodcock   Steward: Claudia Leys
1. Monique Barten & Zeno Joy's Shadow van Loil's Bosslag (Border Collie)
2. Rineke Smit & Samantha van Bergentheim (Border Collie)
3. Christina Rümmer & Smale Glenfiddich (Labrador)
4. Petra Mostert & Breezy Thorn Valley Hockey Star (Australian Shepherd)
5. Bianca Gerritse & Lucky Player Dinki-di-Dutch (Australian Kelpie)
6. Tim Enkelmann & Independent Sprit's Grace (Mechelse Herder)

Class "A":  Judge: Ann Byrne   Steward: Hans Bilius
1. Brigitte van Gestel & Nice of you to come bye Royal Purple (Border Collie)
2. Petra Mostert & Breezy Thorn Valley Hockey Star (Australian Shepherd)
3. Greet Vink & Candlewind Two Spots (Border Collie)
4. Christina Rümmer & Smale Glenfiddich (Labrador)
5. Ankie Houthuis & Nice of you to come bye Lucky Switch (Border Collie)
6. Sandra Pierson & Gowah of Wendevick Home (Border Collie)

Class "B":  Judge: Janice Woodcock   Steward: Isabella van Damme
1. Trudy Groenenboom & Abfab so Cheeky (Working Sheepdog)
2. Natalie Knaack-Enkelmann & Independent Spirit's Kentucky (Mechelse Herder)
3. Sandra Noh & Darjeeling's Onyx (Border Collie)
4. Ton van Santen & Clan of Stork's Jaguar (Bearded Collie)
5. Karin Spanhaak & Neo Lester v. Caya´s Home (Bouvier des Flandres)

Class"C":   Judge: Ann Byrne      Steward: Karola Beckers
1. Marian de Jong & Borders for Joy It's me Charley (Border Collie)
2. Marianne v.d. Ster & Amazing Yoda of Albion´s March (Border Collie)
3. Greet Vink & Kyrill van Berlare (Border Collie)
4. Rick v. Veeren & Deltamadog Dragon Attack (Border Collie)
5. Cees Groen & Nice of you to come bye Keen Kite (Border Collie)
6. Ellen Reijenga & Borders for Joy Lost for Words (Border Collie)

Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu