26-03-2017 - The Dutch Obedience Society

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

26-03-2017

Wedstrijden > Uitslagen


Uitslagen Obedience wedstrijd te Schwaig bei Erding

Pre-Beginners: Judge: Susi Huber  Steward: Barbara Schweiger
1. Anne-Kathrin Weiß & Eyes of the world Luckyluck (Border Collie)
2. Christine Derka & AJ Sano Senco Beleco (Border Collie)
3. Hanni Holvoet & Prixmos Double Trouble (Jack Russell Terrier)
4. Manuela Obermeier & Pacific Blue Day with magic eyes (Border Collie)
5. Nicole Scheubeck & Cara Mia (Malinois)
6. Verena Meier & DaVinci from my Little Crazy Heart (Sheltie)

Beginners: Judge: Katy Girdler   Steward: Uta Hiller
1. Anne-Kathrin Weiß & Eyes of the world Luckyluck (Border Collie)
2. Hanni Holvoet & Prixmos Double Trouble (Jack Russell Terrier)
3. Steffi Hindorf & Lexi (Australian Shepherd)
4. Steffi Hindorf & DJ Blue von Krüger's Hundebande (Mini Australian Shepherd)
5. Verena Meier & Takoda's Dyami (Australian Shepherd)
6. Lisa Scheubeck & Lex vom Treffenwald (Airedale Terrier)

Novice:  Judge: Bettina Neuss  Steward: Suvi Koljoenen
1. Dominique Günther & Nidderdale Quiz (Border Collie)
2. Julia Berndt & Asiza Niwinka Sibin "Havanna" (Smooth Collie)
3. Peter Niklas & Corazon de la Hacienda Pura Vida (Tervueren)
4. Birgit Gragober & Australis Hamilton Dream (Border Collie)
5. Peter Niklas & Anou vom Eifelsteig (Tervueren)
6. Steffi Hindorf & DJ Blue von Krüger's Hundebande (Mini Australian Shepherd)

Class "A":  Judge: Katy Girdler   Steward: Hanni Holvoet
1. Dominique Günther & Nidderdale Quiz (Border Collie)
2. Peter Niklas & Corazon de la Hacienda Pura Vida (Tervueren)
3. Uta Hiller & Vianni vom Solscheid (Airdale Terrier)
4. Barbara Schwaiger & Columbia of Peat Counti "Sisi" (Shetland Sheepdog)
5. Steffi Hindorf & DJ Blue von Krüger's Hundebande (Mini Australian Shepherd)

Class "B":  Judge: Katy Girdler  Steward: Manuela Obermeier
1. Julia Berndt & Asiza Niwinka Sibin "Havanna" (Smooth Collie)
2. Barbara Schwaiger & Columbia of Peat Counti "Sisi" (Shetland Sheepdog)
3. Birgit Gragober & Agilis Cadbury (Papillon)
4. Birgit Gragober & Australis Arkansas Dream (Border Collie)

Class"C":   Judge: Katy Girdler   Steward: Suvi Koljonen       
Nur Trainingsrunden

Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu