27-02-2016 - The Dutch Obedience Society

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

27-02-2016

Wedstrijden > Uitslagen > 2016

 
Uitslagen Obedience wedstrijd te Kerkwijk

Pré-beginners:   Judge: Karola Beckers   Steward: Marianne van der Ster
1. Lisa Theunis & Cooper (Duitse Herder)
2. Trui Calis & Ridde Rika van de Zwarte Bellen Hoeve (Kooikerhondje)
3. Patrick van Santvliet & Milan (Border Collie)

Beginners:  Judge:  Martine Verhoeven    Steward: Karola Beckers
1. Patrick van Santvliet & Milan (Border Collie)
2. Trui Calis & Ridde Rika van de Zwarte Bellen Hoeve(Kooikerhondje)
3. Gerard Rietjens & Song of Sky you'll be in my heart (Border Collie)
4. Anita van Gijzen & Old Cross Guns Stirs the Soul (Staffordshire Bull Terrier)

Novice:  Judge: Bronwyn Bartley   Steward: Anita van Gijzen
1. Martin Brouwer & Ariomchic Lewizz (Border Collie)
2. Brenda Botermans & From Dutch Pepper Twisting Timber (Border Collie)
3. Rineke Smit & Samantha van Bergentheim (Border Collie)
4. Bianca Gerritse & Lucky Player Dinki-di-Dutch (Australian Kelpie)
5. Monique Barten & Zeno Joy's Shadow van Loil's Bosslag (Border Collie)
6. Petra Mostert & Breezy Thorn Valley Hockey Star (Australian Shepherd)

Class "A":  Judge: Bronwyn Bartley   Steward: Hans Bilius
1. Ton van Santen & Clan of Stork's Jaguar (Bearded Collie)
2. Rineke Smit & Samantha van Bergentheim (Border Collie)
3. Greet Vink & Candlewind Two Spots (Border Collie)
4. Petra Mostert & Breezy Thorn Valley Hockey Star (Australian Shepherd)
5. Guus Scholten & Halligalli Moviestar  (Working Sheepdog)
6. Sandra Pierson & Gowah of Wendevick Home (Border Collie)

Class "B":  Judge: Roy Page   Steward: Karin Stegmeijer
1. Guus Scholten & Halligalli Moviestar  (Working Sheepdog)
2. Trudy Groenenboom & Carishill Banque (Golden Retriever)
3. Karin Spanhaak & Neo Lester v. Caya´s Home (Bouvier des Flandres)
4. Rineke Smit & Robberdebobski Ascensionday Present (Working Sheepdog)
5. Ton van Santen & Clan of Stork's Jaguar (Bearded Collie)

Class"C":   Judge: Roy Page      Steward: Neil Lowndes
1. Angela Kroon & Absolute Groovy (Working Sheepdog)
2. Karin Stegmeijer & Absolutely Fabulous McCay (Working Sheepdog)
3. Guus Scholten & Danesway Duet (Working Sheepdog)
4. Marianne v.d. Ster & Amazing Yoda of Albion´s March (Border Collie)
5. Greet Vink & Kyrill van Berlare (Border Collie)
6. Christine Pestka & Dumf an Galwy Jefferson "Joris" (Border Collie)
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu