29-08-2015 - The Dutch Obedience Society

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

29-08-2015

Wedstrijden > Uitslagen > 2015

Uitslagen Obedience wedstrijd te Kerkwijk
  
Pré-beginners:   Judge: Annemarie Ibelings    Steward: Susi Huber
1. Sandra Rohrer met I'm freezing vom Chiemgauer Länchen "Freez" (Border Collie)
2. Kirstin Niedersteschee met On my own limited edition Logan (Border Collie)

Beginners:  Judge: Martine Verhoeven   Steward: Claudia Leijs
1. Nicole Krolik met Betty Lou vom Streitwald (Mechelse Herder)
2. Loes Houmes met Seven de Bruine Buck (Groenendaeler)
3. Christin Kominik met Barow's Werbelwind Nanu (Border Terrier)
4. Floor Breedveld-Keuning met Kia (Border Collie)
5. Kirstin Niedersteschee met On my own limited edition Logan (Border Collie)
6. Gerard Rietjens met Song of Sky you'll be in my heart (Border Collie)
 
Novice:  Judge: Sarah Connell    Steward: Anja de Pagter
1. Nicole Krolik met Betty Lou vom Streitwald (Mechelse Herder)
2. Natalie Knaack-Enkelmann met Independent Spirit's Kentucky (Mechelse Herder)
3. Sandra Rohrer met I'm freezing vom Chiemgauer Länchen "Freez" (Border Collie)
4. Monique Barten met Zeno Joy's Shadow van Loil's Bosslag (Border Collie)
5. Sandra Tournaye met Canen Little Miss Giggles (Border Collie)
6. Miriam Hahne met Dumf und Galwy Hocus Pocus (Border Collie)

Class "A":   Judge: Sarah Connell    Steward: Karin Stegmeijer
1. Trudy Groenenboom met Abfab so Cheeky (Working Sheepdog)
2. Nicole Krolik met Betty Lou vom Streitwald (Mechelse Herder)
3. Karl van den Bosch met Ink of Maranns Home (Border Collie)
4. Amanda Laschak met Chambless Rose A' Dark Sweet Snickers (Border Collie)
5. Claudia Leijs met Silverwoods Pride Ice (Border Collie)
6. Eric Kerkhof met Cox vom Wittegrund (Hovawart)

Class "B":  Judge: Rob Summerfield   Steward: Ellen Reijenga
1. Sandra Rohrer met I'm freezing vom Chiemgauer Länchen "Freez" (Border Collie)
2. Christine Pestka met Dumf an Galwy Jefferson "Joris" (Border Collie)
3. Monique van Urk met MollynRio's special Jon T (Working Sheepdog)
4. Karl van den Bosch met Ink of Maranns Home (Border Collie)
5. Claudia Leijs met Silverwoods Pride Ice (Border Collie)

Class"C":   Judge: Rob Summerfield    Steward: Esther Brouwer
1. Ellen Reijenga met Borders for Joy Lost for Words (Border Collie)
2. Marianne v.d. Ster met Amazing Yoda of Albion´s March (Border Collie)
3. Annemarie Ibelings met Absolutely Fabulous Phoebe (Working Sheepdog)
4. Inge de Graauw met Borders for Joy Infinite Fidelity (Border Collie)
5. Christine Pestka met Argo (Border Collie)
6. Cees Groen met Nice of you to come bye Keen Kite (Border Collie)
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu