30-05-2015 - The Dutch Obedience Society

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

30-05-2015

Wedstrijden > Uitslagen > 2015

Uitslagen Obedience wedstrijd te Schiedam
 
Pre-Beginners:    Keurmeester: Monique van Urk    Steward: Anja de Pagter
1. Floor Breedveld-Keuning met Kia (Border Collie)
2. Floor Breedveld-Keuning met Dreaming of y u Monza (Border Collie)
3. Gerard Rietjens met Song of Sky you'll be in my heart (Border Collie)

Beginners:    Keurmeester: José Flierman    Steward: Isabella van Damme
1. Christin Kominik met Barow's Werbelwind Nanu (Border Terrier)
2. Els de Waal met Xouma Romani (Briard)
3. Floor Breedveld -Keuning met Kia (Border Collie)
4. Floor Breedveld -Keuning met Dreaming of you Monza (Border Collie)
5. Gerard Rietjens met Song of Sky you'll be in my heart (Border Collie)
 
Novice:   Keurmeester: Roy Page  Steward: Tiny Bouchaut
1. Kordula Bredenbals met Realiy Real Kissing Baron (Australian Shepherd)
2. José Flierman met Beautiful Day's Dazzling Loox (Border Collie)
3. Natalie Knaack-Enkelman met Independent Spirit's Kentucky (Mechelse Herder)
4. Sandra Tournaye met Canen Little Miss Giggles (Border Collie)
5. Ingrid Eekman met Borders for Joy never give up Met@l (Border Collie)
6. Karen Selhorst met Dylan (Australian Shepherd)
 
Klas "A":   Keurmeester: Roy Page   Steward: Cees Groen
1. Monique van Urk met MollynRio's special Jon T (Working Sheepdog)
2. Ton van Santen met Clan of Stork's Jaguar (Bearded Collie)
3. Karl van den Bosch met Ink of Maranns Home (Border Collie)
4. Rineke Smit met Robberdebobski Ascensionday Present (Working Sheepdog)
5. Ingrid Eekman met Borders for Joy never give up Met@l (Border Collie)
6.Claudia Leijs met Silverwoods Pride Ice (Border Collie)
 
Klas "B":   Keurmeester: Bronwyn Bartley    Steward: Annemarie Ibelings
1. Isabella van Damme met Biene (Working Sheepdog)
2. Tiny Bouchaut met Razzle Dazle (Border Collie)
3. Margreet Mijnsbergen met Djinga from the Go-Getters (Golden Retriever) 
4. Rick v. Veeren met Deltamadog Dragon Attack (Border Collie)
5. Christine Pestka met Dumf an Galwy Jefferson "Joris" (Border Collie) 
 
Klas "C":   Keurmeester: Bronwyn Bartley  Steward: Krist Crommen
1. Christine Pestka met Argo (Border Collie)
2. Annemarie Ibelings met Absolutely Fabulous Phoebe (Working Sheepdog)
3. Ingrid Eekman met Borders for Joy Freedom of Faith (Border Collie)
4. Guus Scholten met Danesway Duet (Working Sheepdog)
5. Angela Kroon met Absolute Groovy (Working Sheepdog)
6. Ivonne van der Meer met Abfab Irausquinn (Working Sheepdog)
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu