30-08-2015 - The Dutch Obedience Society

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

30-08-2015

Wedstrijden > Uitslagen > 2015

Uitslagen Obedience wedstrijd te Kerkwijk
  
Pré-beginners:   Judge: Martine Verhoeven    Steward: Monique Barten
1. Kirstin Niedersteschee met On my own limited edition Logan (Border Collie)

Beginners:  Judge: Annemarie Ibelings   Steward: Susi Huber
1. Brenda Botermans met From Dutch Pepper Twisting Timber (Border Collie)
2. Christin Kominik met Barow's Werbelwind Nanu (Border Terrier)
3. Kirstin Niedersteschee met On my own limited edition Logan (Border Collie)
4. Loes Houmes met Seven de Bruine Buck (Groenendaeler)
 
Novice:  Judge: Rob Summerfield   Steward: Anja de Pagter
1. Natalie Knaack-Enkelmann met Independent Spirit's Kentucky (Mechelse Herder)
2. Sandra Rohrer met I'm freezing vom Chiemgauer Länchen "Freez" (Border Collie)
3. Tim Enkelmann met Independent Spirit's Grace (Mechelse Herder)
4. 
Petra Mostert met Breezy Thorn Valley Hockey Star (Australian Shepherd)
5. José Flierman met Beautiful Day's Dazzling Loox (Border Collie)
6. Martine Verhoeven met Silen Dreams Napayshni (Border Collie)

Class "A":   Judge: Rob Summerfield    Steward: Karen Selhorst
1. Nicole Krolik met Betty Lou vom Streitwald (Mechelse Herder)
2. Trudy Groenenboom met Abfab so Cheeky (Working Sheepdog)
3. Amanda Laschak met Chambless Rose A' Dark Sweet Snickers (Border Collie)
4. Karl van den Bosch met Ink of Maranns Home (Border Collie)
5. Brigitte van Gestel met Nice of you to come bye Royal Purple (Border Collie)
6. Natalie Knaack-Enkelmann met Independent Spirit's Kentucky (Mechelse Herder)

Class "B":  Judge: Sarah Connell    Steward: Cees Groen
1. Monique van Urk met MollynRio's special Jon T (Working Sheepdog)
2. Esther Brouwer met Best Fellow Kiefer of Clover Corner (Border Collie)
3. Sandra Rohrer met I'm freezing vom Chiemgauer Länchen "Freez" (Border Collie)
4. Trudy Groenenboom met Abfab so Cheeky (Working Sheepdog)
5. Christine Pestka met Dumf an Galwy Jefferson "Joris" (Border Collie)
6. Miriam Hahne met Dumf und Galwy Hocus Pocus (Border Collie)

Class"C":   Judge: Sarah Connell  Steward: Martin Brouwer
1. Angela Kroon met Absolute Groovy (Working Sheepdog)
2. Cees Groen met Nice of you to come bye Keen Kite (Border Collie)
3. Brigitte van Gestel met Joyful Life van Benvenida's Joy (Border Collie)
4. Ellen Reijenga met Borders for Joy Lost for Words (Border Collie)
5. Annemarie Ibelings met Absolutely Fabulous Phoebe (Working Sheepdog)
6. Anja de Pagter met Paddington Brown from Let´s Border (Border Collie)
 
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu