31-01-2015 - The Dutch Obedience Society

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

31-01-2015

Wedstrijden > Uitslagen > 2015

Uitslagen Obedience wedstrijd te Kerkwijk

Pre-Beginners:    Keurmeester: Greet Vink   Steward: Gwen Grifioen
1. Liek Peeters met Moreno Kallingo Du Fauve Beaute (Tervurense Herder)
2. Floor Breedveld-Keuing met Kia (Border Collie)
3. Brigitta van Oevelen met Tougher Than The Rest of Free Spirit (Australian Shepherd)
4. Liek Peeters met Hautesse all you can Dream (Tervurense Herder) 
 
Beginners:    Keurmeester: Karin Stegmeijer   Steward: Eric Kerkhof
1. Amanda Laschak met Chambless Rose A' Dark Sweet Snickers (Border Collie)
2. Rob Vandenberg met Matik Silverwood's Pride Zeta (Border Collie)
3. Loes Houmes met Seven de Bruine Buck (Groenendaeler)
4. Ingrid Eekman met Borders for Joy never give up Met@l (Border Collie)
5. Karl van den Bosch met Ink of Maranns Home (Border Collie)
6. Floor Breedveld-Keuing met Kia (Border Collie)

Novice:   Keurmeester: Helen Mead  Steward: Cees Groen
1. Rob Vandenberg met Matik Silverwood's Pride Zeta (Border Collie)
2. Natalie Knaack-Enkelman met Independent Spirit's Grace (Mechelse Herder)
3. Tim Enkelmann met Independent Sprit's Ashanti (Mechelse Herder)
4. Elen van de Hove met Nice of you to Come Bye We Will Stay (Border Collie)
5. Karl van den Bosch met Ink of Maranns Home (Border Collie)
6. Ingrid Eekman met Borders for Joy never give up Met@l (Border Collie)
 
Klas "A":   Keurmeester: Helen Mead    Steward: Rineke Smit
1. Christine Pestka met Dumf an Galwy Jefferson "Joris" (Border Collie)
2. Monique van Urk met MollynRio's special Jon T (Working Sheepdog)
3. Elen van de Hove met Nice of you to Come Bye We Will Stay (Border Collie)
4. John van Hemert met Mr. Briskey of Dark Brightness (Tervuerense Herder)
5. Sandra Pierson met Gowah of Wendevick Home (Border Collie)

Klas "B":   Keurmeester: Jean Payne   Steward: Annemarie Ibelings
1. Isabella van Damme met Biene (Working Sheepdog)
2. Tiny Bouchaut met Razzle Dazle (Border Collie)
3. Esther Brouwer met Best Fellow Kiefer of Clover Corner (Border Collie)
4. John van Hemert met Mr. Briskey of Dark Brightness (Tervuerense Herder)
 
Klas "C":   Keurmeester: : Jean Payne   Steward: Rick van Veeren
1. Guus Scholten met Danesway Duet (Border Collie)
2. Christine Pestka met Argo (Border Collie)
3. Greet Vink met Kyrill van Berlare (Border Collie)
4. Cees Groen met Nice of you to come bye Keen Kite (Border Collie)
5. Karin Stegmeijer met Absolutely Fabulous McCay (Working Sheepdog)
6. Inge de Graauw met Borders for Joy Infinite Fidelity (Border Collie)
 
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu