5 & 6-11-2016 NK - The Dutch Obedience Society

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

5 & 6-11-2016 NK

Wedstrijden > Uitslagen > 2016

Uitslagen Nederlands Kampioenschap Obedience te 's-Gravenpolder
5 & 6 November 2016

 
Pré-beginners:  Judge: Shirley Hayward  Steward: Pleun van der Ster
1.  Lianne van der Linden & Ruby (Golden Retriever)
 
Beginners:    Judge: Shirley Hayward   Steward: Ellen Reijenga
1.  Els de Waal & Xouma Romani (Briard)
2.  Loes Houmes & Seven de Bruine Buck (Groenendaeler)
3.  Carolin Ellerhausen & Fellowscreek Ginger Red Final (Australian Shepherd)
4.  Brigitta van Oevelen & Red, Red, Red of Free Spirit (Australian Shepherd)
5.  Lianne van der Linden & Ruby (Golden Retriever)
6.  Gerard Rietjens & Song of Sky you'll be in my heart (Border Collie)
 
Novice:   Judge: Stella Henstridge Steward: Jacky Roddick
1.  Carolin Ellerhausen & Fellowscreek Ginger Red Final (Australian Shepherd)
2.  Gerda v.d. Pluym & Quincy (Berner Sennenhond)
3.  Birgit Funk & Sporty Springers Jester Cap (Eng. Springer Spaniel)
4.  Loes Houmes & Seven de Bruine Buck (Groenendaeler)
5.  Birgit Funk & Sporty Springers Fireworx by Laurin (Eng. Springer Spaniel)
6.  Marja van Eck & Robrensis Harmony (Shetland Sheepdog)
 
Class "A":   Judge: Shirley Hayward   Steward: Hans Bilius
1.  Karl van den Bosch & Ink of Maranns Home (Border Collie)
2.  Sabrina Mendlik & Zoe vom Wooly-Lamahof (Australian Shepherd)
3.  Brenda Botermans & From Dutch Pepper Twisting Timber (Border Collie)
4.  Christina Rümmer & Smale Glenfiddich (Labrador)
5.  Rineke Smit & Samantha van Bergentheim (Border Collie)
6.  Sandra Pierson & Gowah of Wendevick Home (Border Collie)
 
Class "B":  Judge: Stella Henstridge  Steward: Jacky Roddick
1.  Greet Vink & Candlewind Two Spots (Border Collie)
2.  Tiny Bouchaut & Razzle Dazle (Border Collie)
3.  Rineke Smit & Samantha van Bergentheim (Border Collie)
4.  Karl van den Bosch & Ink of Maranns Home (Border Collie)
5.  Rineke Smit & Robberdebobski Ascensionday Present (Working Sheepdog)
6.  Sabrina Mendlik & Zoe vom Wooly-Lamahof (Australian Shepherd)
 
Class "C":   Judge: Stella Henstridge   Steward: Jacky Roddick
1.  Karin Stegmeijer & Absolutely Fabulous McCay (Working Sheepdog)
2.  Ria McGovern-van Campen & Beckim Surpise Surprise (Border Collie)
3.  Guus Scholten & Danesway Duet (Working Sheepdog)
4.  Christine Pestka & Argo (Border Collie)
5. Angela Kroon & Absolute Groovy (Working Sheepdog)
6. Guus Scholten & Halligalli Moviestar  (Working Sheepdog)

Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu