25-6-2022 - The Dutch Obedience Society

Ga naar de inhoud

25-6-2022

Wedstrijden > Uitslagen

Uitslagen UK Obedience Wedstrijd te Schiedam 25-6-2022
 
Debutanten:  Judge: Brigitta van Oevelen  Steward: Nathalie van Horik
Alleen trainingsronden

Pre-Beginners:  Judge: Ivonne van der Meer   Steward: Marian de Jong
1. Petra van der Pols & True To The Bone Born To Bounce (Australian Shepherd)
2. Angela Korver & Jessie (Staffordshire Bulldterriër)
3. Yvon Provoost & Caya Hoya’s Dream Big or go Home (Portugese waterhond)
4. Marian van Dalen & Flozy Filzke (Schapendoes)
5. Tina van Rooijen & Youhna (Labrador Retriever)

Beginners:  Judge: Monique van Urk  Steward: Claudia Leys
1. Esther Hadders & Jaslin (Australian Kelpie)
2. Kristel Boonstra & Ozzy (Altdeutsche Hütehund)
3. Angela Korver & Jessie (Staffordshire Bulldterriër)
4. Tina van Rooijen & Youhna (Labrador Retriever)

Novice:  Judge: Karen Selhorst    Steward: Ivonne van der Meer
1. Nelleke Slingerland & Salsa (Australian Shepherd)
2. Nathalie van Horik & Jaimy de pré du Baron (Beauceron)
3. Brigitta van Oevelen & Treaure Trove’s Dex it had to be (Harlekijn Dwerg Poedel)
4. Esther Chapel & Kick (Border Collie)
5. Claudia Leijs & Papsenner Duiker (Golden Retriever)
6. Esther Hadders & Jaslin (Australian Kelpie)

Class "A":  Judge: Rick van Veeren   Steward: Gina Valkenhoff
1. Lisette van de Wetering & Groovy Garnet of Eager Spirit (Golden Retriever)
2. Brigitta van Oevelen & Treaure Trove’s Dex it had to be (Harlekijn Dwerg Poedel)
3. Marian de Jong & Extra hot Chai (Border Collie)
4. Claudia Leijs & Papsenner Duiker (Golden Retriever)
5. Karen Selhorst & Gizzy Perro de la Casa Negra (Groenendaeler)
6. Rineke Smit & Antheunis van Bergentheim (Border Collie)
 
Class "B":  Judge: Rick van Veeren  Steward: Gina Valkenhof
1. Karen Selhorst & Gizzy Perro de la Casa Negra (Groenendaeler)

Class "C":   Judge: Rick van Veeren  Steward: Rineke Smit
 1. Monique van Urk & MollynRio's special Jon T (Working Sheepdog)

Terug naar de inhoud