Uitslagen NK 2017 - The Dutch Obedience Society

Ga naar de inhoud

Uitslagen NK 2017

NK Obedience

Uitslagen Nederlands Kampioenschap Obedience 2017
 
Pre-Beginners:  Judge: Jan Tootall  Steward: Ellen Reijenga
1. Marion Hüter & Brita-Anouk vom Hirtental (Duitse Herder)
2. Jacqueline van Vlimmeren & Ronya-Kiki v. Rooverehof (Tervuerense Herder)
 
Beginners:  Judge: Alan Gresty  Steward: Ellen Reijenga
1. Eva Pford & Findus Gentleman of Duke Dynastie (Zwitserse Witte Herder)
2. Brigitta van Oevelen & Tougher Than The Rest of Free Spirit (Australian Shepherd)
3. Lianne v.d. Linde & Ruby (Golden Retriever)
4. Natasha Gijzen-Donatz & Paddy (Border Collie)
5. Brigitta van Oevelen & Red, Red, Red of Free Spirit (Australian Shepherd)
 
Novice:  Judge: Jan Tootall  Steward: Ellen Reijenga
1. Dominique Günther & de Extra Hot Biribi (Border Collie)
2. Birgit Funk & Sporty Springers Fireworx by Laurin (Eng. Springer Spaniel)
3. Marianne v. Haarlem & Breezy Torn Valley Blue Line Shot  (Australian Shepherd)
4. Ankie Houthuis & Round Robin Mac Gyver (Border Collie)
5. Elly Kooijman & Calvin (Border Collie)
6. Amanda Laschak & Carlos (Kruising)
 
Class "A":  Judge: Alison Gresty  Steward: Hans Bilius
1. Yvonne Boschung & Port West Handsome Tayma (Chesapeake Bay Retriever)
2. Chantal Schade & Corroboree Cairan (Australian Kelpie)
3. Claudia Leijs & Silverwoods Pride Ice (Border Collie)
4. Birgit Funk & Sporty Springers Jester Cap (Eng. Springer Spaniel)
5. Birgit Funk & Sporty Springers Fireworx by Laurin (Eng. Springer Spaniel)
6. Oliver Günther & Extra Hot Aribibi "Zoom" (Border Collie)
 
Class "B":  Judge: Alison Gresty  Steward: Hans Bilius
1. Anja de Pagter & Borders for Joy Make my day Maggi (Border Collie)
2. Ton van Santen & Clan of Stork's Jaguar (Bearded Collie)
3. Claudia Leijs & Silverwoods Pride Ice (Border Collie)
4. Yvonne Boschung & Port West Handsome Tayma (Chesapeake Bay Retriever)
5, Rineke Smit & Robberdebobski Ascensionday Present (Working Sheepdog)
6, Carolin Ellerhausen & Fellowscreek Gingers Red Final "Scarlett" (Australian Shepherd)
 
Class"C":   Judge: Alan Gresty  Steward: Alison Gresty
1. Christine Pestka & Argo (Border Collie)
2. Annemarie Ibelings & Absolutely Fabulous Phoebe (Working Sheepdog)
3. Christine Pestka & Dumf an Galwy Jefferson "Joris" (Border Collie)
4. Monique van Urk & MollynRio's special Jon T (Working Sheepdog)
5. Rick v. Veeren & Deltamadog Dragon Attack (Border Collie)
6. Bernou ter Voorde & Namaste Hope of Lizzy(Border Collie)

Terug naar de inhoud